Úvod »Exklusivní vody pro muže» CHASE DREAM Black
Dvě chlapské vůně v jedné motorce. Skvělý dárek nejen pro motorkáře.
Pánský parfém 50ml+30ml
Alternativní vůně XS BLACK/DRAKKAR NOIR
Originální balení parfému ve tvaru motorky, kde v předním kole naleznete 30ml denní vůni a zadní kolo je 50ml noční vůně. Stačí pouze za kolo zatáhnout, aby se odhalily vršky flakónu. Denní vůně je kořeněná s lehkým ovocným nádechem. Vůně na večer je elegantní.
VŮNĚ NA DEN
Hlava: neroli, rozmarýn, citrón, ananas, bergamot
Srdce: koriandr, kosatec, kakao, ambra
Základ: pižmo, cedr, kardamon, mech, fazole tonka
VŮNĚ NA VEČER
Hlava: anýz, bergamon, pepř
Srdce: myrha, levandule, pomeranč
Základ: vanilka, vetiver, pačuli
UPOZORNĚNÍ: Hořlavé. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přesahujícím 50 °C. Nestříkejte do očí.
Návod k použití: Aplikujte na čistou a suchou pokožku (např. zápěstí, krk nebo tělo), vyhněte se kontaktu s oblečením, abyste zabránili vzniku skvrn.
Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě, chraňte před přímým slunečním zářením.
Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.